Aspiranci

Aspiranci odbywają okres propedeutyczny (co najmniej trzy miesiące), po którym proszą o przyjęcie do grona kandydatów.

Dariusz Długajczyk

ur. w 1984 roku, mąż Kasi, tata Dawida; ukończył studia administracyjne oraz wraz z żoną Podyplomowe Studia Rodziny i Mediacji Sądowej na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego; pracuje w ZUS w Tychach; odpowiedzialny za Wspólnotę Natanael w Parafii św. Krzysztofa w Tychach; nadzwyczajny szafarz komunii św.; wspólnie z żoną zaangażowany w projekt „Przed Nami Małżeństwo”.

Jan Gil

ur. 1966r., mąż Małgosi, ojciec trojga dzieci: Marii, Dominika i Karola; mgr teologii (KUL), studia podyplomowe Organizacji Pomocy Społecznej, nadzwyczajny szafarz Komunii Św., w-ce przewodniczący Rady Parafialnej w parafii św. Mikołaja w Borowej Wsi. Od wielu lat związany z Katolicką Odnową w Duchu Św. i Wspólnotą Życia w Maryi „Magnificat”.

Krzysztof Klimontko

ur. 1977, mąż Katarzyny, ojciec dwójki dzieci (starsza Magdalena oraz młodszy Adam) z zawodu stolarz oraz technik budownictwa, absolwent wydziału teologii KUL. Pracuje w branży budowlanej. Nadzwyczajny szafarz komunii świętej. Wraz z żoną członek wspólnoty Miłosierdzia Bożego w parafii bł. Karoliny w Tychach.

Paweł Konkol

ur. 1983, mąż Sabiny, ojciec Barbary i Antoniego; absolwent Politechniki Śląskiej; wraz z żoną prowadzi własną firmę związaną z techniką grzewczą i sanitarną; wieloletni ministrant, lektor i psałterzysta; obecnie angażuje się w duszpasterstwie przedsiębiorców i pracodawców, parafia św. Jadwigi Śląskiej w Rybniku-Nowinach.

Dariusz Kuniszyk

ur. 1973, mąż Beaty, ojciec Katarzyny, Tomasza, Karoliny, Tadeusza. Wykształcenie techniczne, emerytowany ratownik górniczy. W parafii NMP Królowej Rodzin w Jankowicach zaangażowany jako nadzwyczajny szafarz komunii św., członek rady parafialnej. Wraz z żoną należy do kręgu Domowego Kościoła w Ruchu Światło-Życie.

Piotr Mulorz

ur. 1978 r. w Chorzowie, wykształcenie średnie, w związku małżeńskim od 2007 lat, ojciec Oliwii, od 2016 r. w posłudze nadzwyczajnego szafarza komunii świętej w parafii św. Józefa w Chorzowie.